Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1800-tal, mässingsplåt med punsad dekor, två ljusarmar med dekor av hand, höjd ca 58 cm.
Smärre lagningar
842220
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här