Changlin Wester oljemålning
2020-11-25
842161
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Gryning", olja på duk, daterad 2020, signerad, 116x89