Roland Svensson färglitografi
2020-11-19
842102
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad roland S 1959, PT, färglitografi, ca 35x27 cm
HISTORIK: Svenska Naturskyddsföreningens jubileumslitografi 1959
Blekt