Roland Svensson litografi
2020-11-19
842095
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aktersalongen", signerad roland S, 81/310, färglitografi, bildmått ca 31x45 cm
Lös i ramen, ngt blekt