Ljuskrona 1900-talets början
2020-11-18
841971
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, gustaviansk stil, för 5 ljus, olikslipade prismor på mässingsstomme, dekor i form av bockhuvuden, höjd ca 80, diameter 55 cm
Skador