Matbord
2020-11-24
841952
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, Danmark, 1900-talets mitt, skivan i teakfanér, underrede i ek, 2 illäggsskivor, höjd ca 75 samt 144, iläggsskivorna 2x45 cm
Stötmärken, repor slitage