Skulptur
2020-11-18
841949
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, alabaster, morgontoilette, höjd ca 43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Bas med spricka