Armaturer Örsjö Industri
2020-11-19
841935
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRSJÖ INDUSTRI, golvlampa, bordslampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, lackerade skärmar, höjd ca 158 resp 60 cm
Brukslitage, märken