Anders Fogelin oljemålning
2020-11-28
841852
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS FOGELIN (1933-1982): "På Nyårsnatten", olja på duk, signerad, ca 54x47 cm