Bordspingla silver
2020-11-30
841837
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSPINGLA, silver,1861, otydliga stämplar, handtag i from av Pallas Athena, höjd ca 12 mm, vikt ca 138 g
Skador:
Slitage, spjutet avbrutet, lagning