Bordslampor 1900-talets senare del
2020-11-19
841829
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets senare del, svartlackerade, böjbara armar, total höjd ca 62 cm
Brukslitage, smärre ytskador