tallrikar 1800-tal
2020-11-30
841820
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 dlr, 1800-tal, dekorscener i svart, guldbård, diameter ca 21cm
:
Slitage