Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, "Space Age", Allibert, 1970-tal, bit- och brun plast, med bakomvarande belysning, ca 68x55 cm.
Bruksslitage, funktionen garanteras ej
841819
2020-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här