Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
MÅLNING föreställande munkar i klostermiljö, kopia utförd av A Melin 1879, olja på duk, ca 45x60 cm
Omfattande krackelyr och partiella färgsläpp
841791
2020-11-28