Affischer grafik - sportmotiv

Affischer grafik - sportmotiv
Affischer grafik - sportmotiv
Affischer grafik - sportmotiv
Affischer grafik - sportmotiv
Affischer grafik - sportmotiv
Affischer grafik - sportmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARTI SPORTAFFISCHER bla från OS SYDNEY 2000 samt signerad GRAFIK av James McMullan "Pick-up-game", Lorenzo D´Andrea (Italien, född 1943) -"Cross-Country Skiing", Gaetano Grillo " World in Italy", Simone Kiener "Sport and how I see it", Gradimur Smudja (f.1956) "Equestrian", AY-O (Japan, född 1931) "Stavhopp".

PROVENIENS: Professor Arne Ljungqvist

"Till förmån för Stiftelsen Professor Arne Ljungqvist Anti-Doping Foundation"

Ingår i tema-auktionen Sportmemorabilia & Olympia

Oramat samt ramat

841764

2020-11-30