Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Utsikt från Hotell Gorgaulio Madeira", monogramsignerad samt daterad 73,(a tergo) akryl på duk, ca 70x96
841508
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här