Kandelabrar Svenskt tenn

Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn
Kandelabrar Svenskt tenn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SVENSKT TENN, kandelabrar, 1 par, tenn, Stockholm 1929, stämplade med änglamärket C8, höjd 16

Bruksslitage

841463

2020-11-17