Broscher örhängen 18/1900-tal
2020-11-23
841355
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BROSCHER, ÖRHÄNGEN, 20 delar, 18/1900-tal, bestående av: 1 par öronclips silver med emalj, broscher i silver resp metall, ett par stycken i mikromosaik, längd 3-9 cm
Smärre slitage