Kliucknikov olja
2020-11-21
841350
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Gäss i vinterlandskap, signerad V Kliuchnikov, olja på duk, ca 100x61 cm, oramad