Madeleine Pyk blandteknik
2020-11-21
841343
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Akvarellådan", signerad M Pyk, blandteknik, bladmått ca 22x33 cm