Bordslampa
2020-11-23
841341
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, signerad, klarglas, höjd (glasdelen) ca 33 cm
Slitage, funktionen garanteras ej