Skulptur Frankrike 1800-tal
2020-11-17
841255
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 1800-talets senare hälft, Frankrike, terracotta, föreställande en sittande ängel, höjd ca 70 cm
Åldersrelaterad slitage, nagg på sockel