John-E Franzén litografi
2020-11-20
841220
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN-E FRANZÈN, litografi, " Viridian", HC XV/XXV, signerad och daterad 2005, höjd ca 48x58 cm