Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
CHRISTIAN HAMMER, armring, förgyllt silver med infällda turkosa stenar, Stockholm 1848, ca 4,5 x 5,3 cm, vikt ca 12 g
Smärre slitage, mindre bucklor
841215
2020-11-23