Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, vitmålad med polykrom dekor, höjd 13 cm
Slitage, nötningar, torrspricka
841197
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här