Bruno Mathsson ´´Mio´´ karmstolar
Klubbat för:
3 200 SEK
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mio", karmstolar, 12 st, tillverkade för Bruno Mathsson International, stomme i förkromad metall, klädsel i ljusblå alcantara, stapelbara, sitthöjd ca 47 cm
Skador: Bruksslitage, märken och enstaka fläckar förekommer
841137
2020-11-23