Design Stig Lindberg lampfot i fajans
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, bordslampa, fajans, Gustavsberg, 1940/50-tal, märkt med studiohanden samt målarsignatur, höjd till sockel ca 25, ink skärm ca 50 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
840944
2020-11-22