Cafébord
2020-11-28
840908
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CAFÉBORD, 1900-tal, gjutjärn med marmorskiva, höjd ca 72, diameter 70 cm
Skiva med skydd, skador