Elis Ryberg oljemålning
2020-11-22
840875
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985) motiv med hus och brygga, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 59x45 cm