Corneille litografi
2020-11-16
840770
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS CORNEILLE (1922-2010): "Deux Femmes" II, signerad och daterad -85, numrerad 19/90, färglitografi, bladyta ca 38x28 cm