Henri Matisse litografi
2020-11-16
840608
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "Souvenir d´Océanie", ur Verve 35-36, färglitografi, signerad och daterad i trycket -53, bildmått 24x24 cm