henri Matisse färglitografi
2020-11-16
840607
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "L´escargot", ur Verve 35-36, färglitografi, signerad och daterad i trycket -53, bildmått ca 24x24 cm