Bordslampa Philips
2020-11-16
840542
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Philips, stomme i mässing, benet klätt i läder, höjd ca 46 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage