Taklampa
2020-11-16
840537
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässing samt kupa av opalglas, höjd ca 85, diameter 30 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage