Stolar 4 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, fast stoppad rygg och sits, klädsel i svart vinyl, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksspår samt slitage, ställvis med hål på klädsel
840486
Päivämäärä:
2020-11-19