Tallrikar Kina 1700-tal
2020-11-16
840243
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
Nagg, sprickor, två med omfattande lagningar