Carl Eldh
2020-11-15
840222
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL ELDH, kramande par, skulptur, gips, signerad, höjd 13 cm
Bruksslitage, fotnagg