Litografi Madeleine Pyk
2020-11-21
840152
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934) ´´Slussen´´, signerad M Pyk, numrerad 167/380, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm