Oiva Toikka
2020-11-22
840116
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIVA TOIKKA, skulptur, glas, Iittala, Finland, signerad, glasmassa, höjd 9, längd 13 cm
obetydligt slitage