Oiva Toikka fågel
2020-11-15
840104
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIVA TOIKKA, skulptur, glas, Iittala, Finland, signerad, guldbrun glasmassa, höjd 9, längd 21 cm
Obetydligt slitage