Ringar i guld
2020-11-19
840092
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RINGAR (4) samt hänge och örhängen i guld, ca 21 k guld, totalvikt ca 8,6 g
Örhängena trasiga och ej komplett, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage