Soffbord
2020-11-18
840077
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, benställning i mässing, rökfärgad glasskiva, höjd ca 49, 141x81 cm
Bruksslitage, skiva med repor och kantskador