Guldörhängen 1800-tal
2020-11-17
840054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
ÖRHÄNGEN, 18K guld, höjd 50 mm, vikt totalt ca 4,5 g, Sverige 1861.
Åldersrelaterat slitage