Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL WAHLBOM (1810-1858), (2) motiv från fornnordisk mytologi, etsningar, signerade i plåten, den största ca 23x36
839995
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här