Skrivbord nyrenässans
Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, ek och valnötsfanér, tre lådor i sarg, hurts med bakomliggande hyllpan, draghandtag i mässing, höjd ca 76, 128x77 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas
839902
2020-11-15