Vägglampor Elit Knud Christensen Agentur
2020-11-21
839888
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, "Elit 703", Knud Christensen Agentur, Randers, Danmark, 1970-tal, lackerad metall, mörbetsade träknoppar, raster i plast, kupornas diameter 19,5 cm
Bruksskick, ej funktionstestade