Orientmatta
2020-11-18
839865
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Heriz, semiantik, ca 335x238 cm
Spår av äldre malskador, slitage och skador