Matbord mahogny
2020-11-16
839760
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1950/60-tal, fanerat i mahogny, 2 iläggsskivor à 43,5, varav en med sarg, höjd 74, diameter 112, totallängd 199 cm