Pall
2020-11-18
839747
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PALL, 1900-talets mitt, furu, höjd ca 60 samt 75x23 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage