Skulptur Kina soapstone
2020-11-15
839673
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, soapstone, Kina, 1900-talets mitt, i form av kvinna, höjd ca 28 cm
Smärre nagg